1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. Bölüm

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. Bölüm
0

ATV ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümü ile devam ediyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. Bölüm ile 15 Aralık Salı akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. Bölüm ile dün akşam ATV ekranlarında yayınlandı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümüdeni Alpaslan Çakırbeyli’nin ölmesini isteyen Yaman Korkmaz, sadece gerilimi arttırır. Vurulan Şahin Ağa’nın intikamı için Alpaslan harekete geçer. İlyas Çakırbeyli’nin yeğeni ve masa arasında bir seçim yapmak zorunda Hızır Çakırbeyli ve Alparslan arasındaki gerilimin iyice tırmandığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. bölüm izlemek için tıklayınız.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=HslyuL0PeYU”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 176. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=bpcRdHjzlNE”]

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 175. Bölüm Özeti

Abisi Derman Korkmaz’ın hesabını sormak isteyen Yaman Korkmaz, Hızır Çakırbeyli’nin karşısına dikilerek Alpaslan Çakırbeyli’nin yok edilmesini ister. Hızır Çakırbeyli’nin ikazlarına rağmen, kendi planlarının uygulamaya başlayan Korkmazlar, tansiyonu yükseltmeye kararlıdır. Şahin Ağa’ya yapılandan sonra gözünü karartan Alpaslan ise soluğu masada alır. Alpaslan’ın hedefinde Yavuz vardır. Amcası İlyas Çakırbeyli’nin lider olduğu masaya yaptığından herkesi zor durumda bırakır. Daha yeni masanın lideri olan İlyas Çakırbeyli, yeğeni ve masa arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır.

Hızır Çakırbeyli’nin kurduğu oyundan habersiz kendi başına hareket eden Alpaslan, teyzesi Ceylan Çakırbeyli’nin de ikazıyla kendini geri çekmeye hazırdır. Fakat Alpaslan’ın mekanına yapılan son eylem ortalığı yeniden karıştırır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap