1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 10. Bölüm

Teşkilat 10. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeyedevam ediyor. Teşkilat 10. Bölüm ile 9 Mayıs Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebiliriniz.

Teşkilat dizisi yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Başrollerinde Deniz Aysan ile Çağlar Ertuğrul’un yer aldığı dizi yeni bölümleri ile Pazar akşamları TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Teşkilat 9. son bölümde; Kasım Firavi takasının ardından havada arızalanan uçak irtifa kaybetmeye başlar. Uçakta büyük panik yaşanır ve Yunanistan’a mecburi iniş yapılır. Teşkilat 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat 9. son bölüm özeti.

Teşkilat 9. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 10. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=J3hdq0xTV68″]

Teşkilat 10. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0a7_W1Fs4gA”]

Teşkilat 9. Bölüm Özeti

Kasım’ın Yunanistan’a giriş yasağı vardır. Diğer yanda ekibin diğer üyeleri Ceren’i takip ederken fotoğrafları çekilir. Serdar ve Zehra, Kasım’la birlikte girdikleri pasaport kontrolünde gergin anlar yaşar. Uçak tamir edilene kadar havalimanındaki otelde kalmaya karar verirler. Yeğeni Kasım’ı taşıyan uçağının düşmediğini öğrenen Fadi hayal kırıklığına uğrar. Kasım’ın Türkiye’ye götürülmesini engellemek için Yunanistan’daki dostu Stefanos’tan yardım ister.

Ekip fotoğraflarını çeken kişiyi yakalayıp karargâhta sorguya alır. Kurulan oyunla Ceren’in deşifre olmadığına ikna edilir. Bu sırada Şef, Ceren’e yeni görevini ileterek Serdar’ın başında olduğu ekibin deşifre edilmesini ister. Uçaktaki arızanın sabotaj kaynaklı olduğunun kesinleşmesi üzerine Fadi’nin peşlerinde olduğunu anlayan Serdar ve Zehra, ülkeyi bir an önce terk etmeleri gerektiğine karar verirler. Stefanos’un adamlarıyla birlikte otele gelmesiyle Yunanistan’dan çıkmak için zorlu bir kaçış planı uygulamaya konur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir