1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 619. Bölüm

Arka Sokaklar 619. Bölüm
0

Cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden Arka Sokaklar yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar 619. Bölüm ile 18 Mart Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yılların eskiyemediği dizisi Arka Sokaklar yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Arka Sokaklar’ın 11 Mart tarihli son bölümünde Selin komiserin yaptığı zeki çıkarımlar sayesinde ekibin seri katili yakalamaya bir adım daha yaklaşması dikkat çekti. Mesut’un üzerine atılan iftiradan kurtulabilmek ve Ayhan’ı bulabilmek için Savcı Yavuz’dan yardım aldığı son bölümde, Hakan’ın Poyraz’ı öldürüp öldürmediği merak konusu oldu.

Arka Sokaklar 619. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 618. Bölüm Özeti

Arka Sokaklar’ın 618. Bölümünde ekip seri katil Poyraz’ı yakalamaya uğraşırken, ona ulaşan Hakan zor bir karar aşamasına gelir!

Selin Komiser, seri katilin psikolojisi konusunda Poyraz’ın mesleki birikimine danışmaya karar verir. Selin komiserin yaptığı zeki çıkarımlar sayesinde ekibimiz seri katili bulmaya bir adım daha yaklaşacaktır.

Mesut Komiser, üzerine atılan iftiradan kurtulabilmek ve Ayhan’ı bulabilmek için Savcı Yavuz’dan yardım ister. Bu sırada Ezgi ise gizli bir göreve gider. Bu gizli görev Ezgi ve Cemal arasında bir kıskançlık krizine sebep olacaktır.

Bir otelde resepsiyonist olarak çalışan Şebnem silahlı saldırıya uğrar. Şebnem’in babası, bir terör saldırısında gazi olan eski polis Sait’tir. Şebnem’in saldırganlarının peşine düşen ekibimizin, olayın Sacit ile ilintili olduğunu çözmesi uzun sürmeyecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir