1. Anasayfa
  2. İpuçları

Ücretsiz Film ve Dizi İndirebileceğiniz Web Sitesi

Ücretsiz Film ve Dizi İndirebileceğiniz Web Sitesi
0

Günümüzde birçok insan artık bilgisayar, telefon ve televizyonlarından film izleyebiliyor. Ancak internet üzerinden film indirmek bazen çok sıkıntılı olabiliyor. Ekranın her yerinde açılan virüslü reklamlar, filmi ya da diziyi indirebilmek için istenilen ücretler ve dolandırıcı web sitelerinden bıktıysanız film indir club tam size göre.

Geniş film ve dizi deposu ile istediğiniz filmi ücretsiz bir şekilde indirebiliyorsunuz. Üstelik filmin tüm bilgilerine de erişebiliyorsunuz. İçerik sayfasında film ya da dizinin özeti, oyuncu, yönetmen ve IMDB puanı gibi bilgileri inceleyebilirsiniz. Ayrıca filmden görüntüler ve filmin fragmanını da inceleyerek film veya dizi hakkında ön bilgi edinebilirsiniz. Böylece filmi ya da diziyi indirmeden önce fikir sahibi edinebilirsiniz.

Film kategorisinde Yerli ve Yabancı filmler kategorisine göre inceleme yapabilirsiniz. Böylece aradığınız filmi daha kolaylıkla bulabilirsiniz.

Eğer istiyorsanız film robotu sayesinde aradığınız filmi daha kolay bir şekilde bulabileceksiniz. Film arama robotu içerisinde filmin kategorisi, türü ve minimum IMDB puanı gibi bilgilere göre filtreleyebilir ve arayabilirsiniz. Bu şekilde film indirmek sizler için çok daha keyifli hale gelebiliyor.

Ayrıca dizi indir kategorisinden de yerli ve yabancı dizileri tek link olarak ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Paylaşılan tüm linkler ücretsiz bir şekilde indirebileceğiniz Google Drive, Yandex ve Mailru linkleridir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir