1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 23. Bölüm

Teşkilat 23. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Teşkilat 23. Bölüm ile 21 Kasım Pazar akşamı TRT1 ekranlarından seyredebilirsiniz.

Her bölümü ile yeni bir heyecan fırtınası oluşturan Teşkilat dizisi son bölümü ile ekranlara geldi. Teşkilat dizisinin 22. bölümünde kızı kaçırılan Zehra, kendini feda etmek için plan yapar. Yağmur’un kaçırılmasının ardından ekip kenetlenir ve dört koldan çalışmalara başlar. Ancak hiç beklemedikleri olaylar ekibi zor durumda bırakacaktır.

Teşkilat 23. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 23. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 23. Bölüm 2. Fragmanı

Teşkilat 22. Bölüm Özeti

Ariel’in alınmasıyla zor duruma düşen ve Şirket’le ilişkileri bozulan Yıldırım, İsrail’de yaşananların intikamını almak için harekete geçer. Ekip Ceren’in para dolu bir çanta bıraktığı adam üzerinden kurgulanan planın ne olduğunu çözmeye çalışırken, bu gizemli adamın aslında Yağmur’un peşinde olduğu ortaya çıkar.

Ekip Ceren’in para dolu bir çanta bıraktığı adam üzerinden kurgulanan planın ne olduğunu çözmeye çalışırken, bu gizemli adamın aslında Yağmur’un peşinde olduğu ortaya çıkar. Ekip, Zehra’nın bir delilik yapmasına karşın harekete geçer. Yağmur’un kaçırılmasının ardından ekip kenetlenir ve dört koldan çalışmalara başlar. Ancak hiç beklemedikleri olaylar ekibi zor durumda bırakacaktır. Pınar, Yağmur’un kaçırılmasıyla ilgili bir ipucu bulmak ümidiyle Çetin’e gittiğinde öğrendiği gerçek daha büyük bir tehdidi açığa çıkarır. Yağmur’u kaçıranların yaptığı teklif karargahta büyük bir yankı uyandırır.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-12

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir