Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi Tanıtımı Yayınlandı
0

Bir Ankara hikayesi Behzat Ç. dizisi, Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi olarak BluTV ekranlarına geri dönüyor. Hasretle beklenen dizinin çekimleri tüm hızıyla sürerken ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nden yeni bir tanıtım yayınlandı.

Fenomen dizi Behzat Ç., yeni hikayesi ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ ile hayranlarıyla buluşacak. Merakla beklenen Behzat Ç. dizisinin yeni sezon çekimlerinin başlamasının ardından yayın tarihi de belli oldu. Blu TV’de yayınlanacak olan dizide Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’tan oluşan kemik kadroya yeni isimler de katıldı.

Dizinin hayranları yeni dizinin yayınlanacağı tarihi merak ederken dizinin oyuncu kadrosunda yer alan oyuncu Özge Yağız dizinin başlayacağı tarih hakkında bilgi verdi.

Özge Yağız yaptığı açıklamada “Erdal abi ile beraber Behzat Ç.‘yi çekiyoruz. Sağ olsun çok yardımcı oluyor. Çok keyifli sahneler çektik. Ben de izlemek için sabırsızlanıyorum” ifadelerine yer verdi.

Yapımcılığını Ortaks Yapım’ın üstlendiği ve açıklandığı günden bu yana sevenlerinin yoğun ilgisini toplayan dizinin yeni tanıtımı heyecan yarattı. Yayınlanan yeni tanıtımda çarpıcı aksiyon sahneleriyle dikkat çeken ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ hayranlarının özlemini dindirecek yeni bölümleriyle yakında BluTV’de izleyicileriyle buluşacak. Behzat Ç. dizisinin kasım veya aralık ayında ekranlara gelecek.
BluTV’nin yeni orijinal içeriğinde; usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakteriyle bir kez daha kamera karşısına geçecek. Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Ege Aydan, Ayça Eren ve Güven Kıraç’ın yer aldığı güçlü oyuncu kadrosuna; Mehmet Ali Nuroğlu, Esra Ronabar, Burak Dakak, Evliya Aykan, Derin Beşikçioğlu ve Gökçe Eyüboğlu katıldı. ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’nin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken senaryo ise Ercan Uğur imzası taşıyor.

‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ yakında BluTV’de.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir