1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 64. Bölüm

Hercai 64. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen ATV dizisi Hercai yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 64. Bölüm ile 21 Mart Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai 63. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Hercai 63. son bölümü ile ekrandaydı. Dizinin son bölümünde; duydukları karşısında şoke olan Reyyan, Dilşah’ın gerçek yüzüyle bir kez daha karşılaşır ve ona karşı tedbir almak zorunda olduğunu anlar. Hercai 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 63. son bölüm ile ilgili detaylar.

Hercai 64. Bölüm Fragmanı

Hercai 64. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2Hbt2lzGe90″]

Hercai 63. Bölüm Özeti

Bu sırada Azat’ın ortadan kaybolmasının sorumlusu olarak Miran’ı gören Cihan ise elinde silah, düğün evini basar. Füsun’un yaptıklarını öğrenen Zehra gözü dönmüş bir halde Aslanbey konağına giderken Miran’dan daha fazla gerçekleri saklayamayacağını anlayan Reyyan ikisi için güzel bir akşam hazırlar.

Aynı gece, Miran’ın da Reyyan’a bir sürprizi vardır ancak olaylar beklenmedik biçimde gelişir. Miran karanlık ve sonu felaket bir yola girmek üzeredir, onu durdurabilecek tek kişi ise Reyyan’dır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir