1. Anasayfa
  2. İpuçları

Yabancı Dizi İzleme Platformları

Yabancı Dizi İzleme Platformları
0

Yabancı Dizi İzleme Platformları Haberimizin Devamında..

Yabancı dizi ve film izlemeyi sevenler bu günlerde platform bulmakta zorlanmaktadır. Hele ki düzenli bir dizi izleme platformunun bulunması oldukça zor olmaktadır. Gerek film izlerken kapanması gerek donması sebebiyle pek çok film severe saç baş yoldurmaktadır. Elbette bu durumun gittikçe kötüye gitmesi film izleme platformlarında rekabet oranını da yükseltmiştir. Bu yönüyle her gün milyonlarca insan sürekli yabancı dizi izleme sitesi aramaktadır. Ve film izleme sitesi aramaktadır. Exxen, Netflix, BlueTV ve PuhuTV gibi platformların fiyatlarının artmasından dolayı pek çok kişi ücretsiz site bulmaya çalışmaktadır. Bu platformlar arasında ücretli ve ücretsiz olarak hizmet verenler de vardır. Elbette sizi bu sıkıntıdan kurtarabilecek bir yabancı dizi ve film izleme platformu önerimiz bulunmaktadır.
Türkiye’de dizivid.net 1080p (Full HD) veya 720p (HD) görüntü kalitesinde online ve ücretsiz film izleyebileceğiniz platform olarak öne çıkmaktadır. Diğer sitelere göre basit ve sade bir ara yüze sahip bu site sayesinde tüm sorunlarınız çözülmektedir. Pek çok site de görülen alt yazı kayması, yorum yapmada sıkıntılar ve internet sayfasının yavaşlığından kaynaklı sorunlar yaşanmamaktadır. Bu sorunların hepsini yabancı dizi izlerken dizivid.net platformunda yaşamazsınız.

Film İzleme de Dizivid.net Platformunun Farkı Nedir?

Film izlemek için dizivid.net sitesi sektörü domino edecek bir sistem geliştirmiştir. Site üzerinden oluşturacağınız üyelik ile izlediğiniz filmleri takip edebilir ve yeni serilerinden haberdar olabilirsiniz. Son çıkan filmler neredeyse sinema sektörü ile eş zamanlı olarak siteye yüklenmektedir. Ve hizmetleri bu kadarla da sınırlı değildir, sizlerin de film izlemek için istekleriniz bulunuyorsa talepte bulunabiliyorsunuz. Ayrıca filmleri istediğiniz gibi telefonunuza, tabletinize veya televizyonunuza yansıtabilirsiniz. Bu yönü kullandığınızda görüntü kalitesinde azalma veya piksel düşüklüğü yaşamazsınız. Ve film izlerken takılma ve donma gibi sorunlarla da uğraşmak zorunda kalmazsınız. Üstelik internet hızınızın azalmasına rağmen site alt yapısının sağlam olmasından dolayı filminiz yarıda kalmaz. Dizivid.net en kötü internet hızında bile çok performanslı çalışan alt yapısıyla kesintisiz bir eğlence ortamı yaşatmaktadır.
Dizivid.net üzerinden filmlerinizi koleksiyon haline getirebilir ve arkadaşlarınız ile tekrardan kolayca izleyebilirsiniz. En popüler filmleri izlerken de herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Siteye üye olarak filmleri favorilerinize ekleyebilir ve tekrar girdiğinizde aramak zorunda kalmazsınız. Ayrıca hangi filmi izleyeceğinize karar veremiyorsanız da keşfet bölümünden yararlanarak önerileri görebilirsiniz. Filmlerin içerisinde senaristleri oyuncuları ve filmin kaç dakika süreceği detaylarını görebilirsiniz. Filmlere yapılan yorumları görebilirsiniz ayrıca sizler de yorum yapabilirsiniz.

Dizi İzleme de Dizivid.net Platformunun Farkı Nedir?

Dizivid.net üzerinden yabancı dizi ve çeşitli türdeki filmleri kategori halinde izleyebilirsiniz. Site tüm dizi izleme yöntemlerini sizler için sadeleştirmiş ve sabit bir ara yüzle ziyaretçisine sunmuştur. Yabancı dizi kategori halinde toplanmıştır. Ayrıca sizde yıl ve IMDB puanı girerek istediğiniz filmi bulabilirsiniz. Ayrıca sevdiğiniz oyuncuların adıyla da film arayabilir ve istediğiniz filmleri izleyebilirsiniz.
dizi ve film izlemek için size çeşitli hizmetler sağlamaktadır. Site basit ve sade bir ara yüz üzerine kurulduğu için aradığınız her şeyi kolaylıkla bulabilirsiniz. Üstelik filtreleme seçeneği de bulunmaktadır. Yıllara göre ve hatta türüne göre filmleri kategori haline sokup arasından seçebilirsiniz.
Site sizin izlemeye karar verdiğiniz bir dizi yoksa film veya dizi izlemeniz için önerilerde de bulunmaktadır. Ayrıca günlük veya haftalık olarak en iyi filmleri de karşınıza liste halinde çıkarmaktadır. Böylece popüler filmlerden de önceden haberdar olmanız sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra izlemek istediğiniz film veya dizi içerisinde ki oyuncuları, yönetmeni ve senaristi görebilirsiniz. Sevdiğiniz bir yabancı dizi izlerken hislerini ve düşüncelerini yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Ve görsel kullanabilirsiniz. Spam yöntemi ile film içerisinde ipucu veren kısımları gizleyebilirsiniz.
Dizivid.net platformu üzerinde izlediğiniz filmlerin IMDB puanını da görebilir ve kararınızı buna göre verebilirsiniz. Ana sayfa da bulunan kategorize etme özelliği ile dilediğiniz şekilde film listelerini daraltabilirsiniz. Dizivid’in kullanıcılarına özel yaptığı arşiv bölümü de bulunmaktadır. Bu bölümden hatıralarınızı yenileyebileceğiniz unutulmaz filmleri de bulabilirsiniz. Sizde bu film izleme keyfinden geri kalmak istemiyorsanız modern teknoloji ile dizayn edilen dizivid.net sitesine uğrayın.

İlginizi Çekebilir
green lantern

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir