1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 17. Bölüm

Yalnız Kurt 17. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yalnız Kurt 17. Bölüm ile 20 Mayıs Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. 13 Mayıs Cuma akşamı ekranlara gelene Yalnız Kurt son bölümü reyting sıralamasında Totalde 3,48 izlenme oranı ile 6. oldu. Yalnız Kurt dizisinin 16. bölümünde; Halit hangarda Altay’la göz göze geldiği an onun yeğeni olduğunu anlar. Altay ise kendisine dikkat kesilen bu gizemli adamın kim olduğunu araştırır. Nizam gözaltından çıktıktan sonra bütün paralarının yakıldığını görür ve bunu Doğan’ın yaptığından emindir.

Yalnız Kurt 17. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 17. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 16. Bölüm Özeti

Halit hangarda Altay’la göz göze geldiği an onun yeğeni olduğunu anlar. Altay ise kendisine dikkat kesilen bu gizemli adamın kim olduğunu araştırır. Nizam gözaltından çıktıktan sonra bütün paralarının yakıldığını görür ve bunu Doğan’ın yaptığından emindir.

Ahmet ise dürüst ve adaletli olan hakimin Nizam’ı neden serbest bıraktığını anlamak için hakimle bir görüşme yapar. Hakim’in neden Nizam’ı serbest bıraktığını öğrenir. Ayrıca Ahmet’i ziyarete gelen sürpriz bir de misafir vardır. Bir süredir görünmeyen Çerkez ortaya çıkar ve Ahmet’e önemli bir görev verir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir