Son Yaz 1. Bölüm
0

Fox tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Çocukluk dizisinin yerine ekranlara gelmeye başlayacak olan Son Yaz 1. bölüm 1 Ocak 2021 Cuma akşamı FOX tv ekranlarında yayınlanacak.

Yapımını O3 Medya, yapımcılığını Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu ve senaryosunu Deniz Dargı, Cem Görgeç ve Cenk Boğatur’ın kaleme aldığı Son Yaz dizisi 1. bölümü ile yeni yılın ilk günü ekranlara merhaba diyecek.

Son yaz dizisinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ile Hafsanur Sancaktutan’a; Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi birbirinden başarılı isimler rol alacak.

Cuma akşamları FOX tv ekranlarında yayınlanacak Son Yaz dizisinin konusu ise; İdealist Cumhuriyet Savcısı Selim Kara (Ali Atay), 8 yıl önce hapse yolladığı organize suç lideri Selçuk Taşkın’dan (Arif Pişkin) reddedemeyeceği bir teklif alır. Selçuk Taşkın, Savcı Selim Kara’nın bütün suç örgütünü çökertecek davasında, tanıklık yapmayı istemektedir. Ancak bunun için tek bir şartı vardır; oğlu Akgün Gökalp Taşkın’ı (Alperen Duymaz) Selim Kara’nın bizzat koruması.

Son Yaz
Son Yaz

Suç dünyası içinde büyümüş, tehlikeli ve sorunlu görünümünün ardında duygusal bir genç olan Akgün için bu kabul edilmesi güç bir durumdur. Hayat beklemediği bir yerden daha sınar Selim’i; İzmir’de çocukları ile yaşayan eşi Canan (Funda Eryiğit) boşanmak istemektedir. Ailesi ile işi arasında kalan Savcı Kara, baş belası olarak gördüğü Akgün’ü ailesinin yanına İzmir Çeşme’de bulunan Adalet Sitesi’ne götürmek zorunda kalır. Selim’in beklenmeyen misafiri Akgün’ün gelişi site sakinlerinin tüm dengelerini altüst edecek; Ege’de başlayan bu rüzgâr, herkesin hayatını değiştirecek büyük bir fırtınaya dönüşecektir.

Son Yaz 1. Bölüm 1 Ocak Cuma akşamı FOX tv ekranlarında yayınlanacak.

Son Yaz 1. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=KKS6DllJypY”]

Son Yaz 1. Bölüm 1. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=uFxIuZiFbqc”]

Son Yaz 1. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jZvY8BEjnys”]

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir