1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Masumlar Apartmanı 50. Bölüm

Masumlar Apartmanı 50. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Masumlar Apartmanı 50. Bölüm ile 7 Aralık Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarında yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisi yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı dizisinin 49. bölümünde; Safiye grip olur ve Ceylan yardım eder. Tomris’ten hastalık kapan Safiye için olaylar kontrolden çıkar. Bu sırada Gülben ve Esat cephesinde de Hikmet’in yaşattığı zor anlar nedeniyle işler karışır.

Masumlar Apartmanı 50. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 50. Bölüm Ön İzleme

Masumlar Apartmanı 50. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 49. Bölüm

Han, kendince aldığı intikamın sahte mutluluğu içindedir. Etrafındakilere son derece neşeli davranır. Ceylan’ınsa pes etmeye hiç niyeti yoktur. O sırada evde yeni bir kriz baş gösterir.

Safiye’nin korktuğu başına gelir ve Tomris’in hastalığını kaptığını fark eder. Kendini karantinaya alırken evdekileri de kendinden uzaklaştırmak için dışarı gönderir. Ancak Hikmet durumu fırsata çevirir ve Safiye’ye bakmaları için bir araya getirmek istediği iki kişiyi eve çağırır. Naci, Safiye’nin yanında olmak ister ve onun tüm itirazlarına rağmen eve gelir.
Gülben, Esat’ın bir arkadaşıyla tanışacağı için çok heyecanlıdır. Fakat buluşmaya babasıyla birlikte gitmek zorunda kalınca işler sarpa sarar ve Hikmet hem Gülben’i hem Esat’ı çok zor durumda bırakacak bir şey yapar.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-9

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir