1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

9-1-1 Dizi Tanıtım

9-1-1 Dizi Tanıtım
0

4 Ocak 2018 tarihinde Fox kanalında yayın hayatına başlayan 9-1-1 dizisi acil durumlarda ilk müdaheleyi yapan, başkalarını kurtarmak için kendi hayatlarını tehlikeye atan polislerin, sağlık görevlilerinin ve itfaiyecilerin yaşamlarını izliyor.

Ryan Murphy ve Brad Falchuk ikilisi tarafından oluşturulan “9-1-1” dizisinin yönetmen koltuğunda McG olarak bilinen Amerikalı yapımcı ve yönetmen Joseph McGinty Nichol (Lethal Weapon, Shadowhunters: The Mortal Instruments, The O.C., Exposed, Chuck, Nikita) oturuyor. Pilot bölüm çekimlerini ise Bradley Buecker (American Horror Story, Scream Queens, Glee) yaptı.

Oyuncu kadrosunda rol alan isimler Peter Krause (Parenthood, Six Feet Under, The Catch), Kenneth Choi (Counterpart, The Last Man on Earth, Sons of Anarchy, American Crime Story), Akedemi ödülü adayı ve Altın Küre sahibi Angela Bassett (American Horror Story, Close to the Enemy), Emmy ödüllü oyuncu Connie Britton (Nashville, American Horror Story, Friday Night Lights), Aisha Hinds (Under the Dome), Rockmond Dunbar (Prison Break, The Mentalist), Oliver Stark (Into the Badlands), Charles Baker, Connie Britton, Briana Cap, Adeena De Souza ve Frantz Durand olarak sıralanıyor.

Dizi Fragmanı:

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir