1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

The Walking Dead’in Devam Dizisi Yapılacak

The Walking Dead’in Devam Dizisi Yapılacak
0

Robert Kirkman’ın yarattığı The Walking Dead evreni genişlemeye devam ediyor. AMC, “The Walking Dead” evreninde geçecek yeni bir devam dizisinin hazırlıklarına başladığını duyurdu.

Birkaç sezondur reyting sorunlarıyla boğuşan “The Walking Dead” 10. sezon onayını almış olsa da AMC tarafında dizinin geleceğiyle ilgili karamsar bir tablo söz konusu. Geçtiğimiz gün son gelişmeleri değerlendiren kanal yöneticilerinden Ed Carroll, “The Walking Dead”in devam dizisinde prodüksiyonun başladığını açıkladı. Carroll yapımın hangi noktada olduğunu ise şöyle detaylandırdı: “Kanal, prömiyer planlarını duyuracak bir aşamaya geldi. Ancak, hikaye fikirleriyle ilgilenecek yaratıcı insanlarla çalışmaya başladık. Dizinin geliştirme süreci çok iyi gidiyor.”

“The Walking Dead” 9. sezon bölümleriyle AMC ekranlarındaki yerini korumaya devam ediyor. Bu sezon hikayeye The Whisperers adlı grubun dahil olduğu dizide başlıca rolleri Norman Reedus, Ross Marquand, Tom Payne, Avi Nash, Nadia Hilker, Xander Berkeley, Khary Payton, Jeffrey Dean Morgan, Samantha Morton ve Ryan Hurst gibi isimler paylaşıyor. Showrunner koltuğu ise dizinin uzun soluklu senaristlerinden Angela Kang’e emanet edilmişti.

AMC geçtiğimiz aylarda “The Walking Dead” evreninin, eski başrol Andrew Lincoln’un hikayesini anlatan yeni bir film serisiyle birlikte daha da genişleyeceğinin müjdesini vermişti. Devam dizileri ve filmleriyle ilgili detaylı bilgi henüz paylaşılmadı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir