Lezzet Düşkünleri 23 Haziran Berna ve Tuğba
0

Lezzet Düşkünleri 23 Haziran Salı günü bölümünde mutfak Okul kardeşlerin oluyor. Berna şef ve kardeşi Tuğba mutfajkta hünerlerini konuşturacaklar. Geçtiğimiz hafta 12 puan alan Berna ve Tuğba Okul kardeşler bu hafta yarışmadan daha yüksek bir puan almayı hedefliyorlar. Lezzet Düşkünleri 26. bölümde Berna ile Tuğba mutfakta yarışıyor iken diğer yarışmacılar ise evde günün ve dün’ün değerlendirmesini yapmaya devam ediyor. Gökhan şef ve Burhan onlara verilen 2 puan hala sorgulamaya devam ediyor. Bakalım Tuğba ve Berna zamanında menülerini yetiştirip diğer yarışmacılardan güzel yorumlar alacak mı? Lezzet Düşkünleri 26. bölüm 22 Haziran Salı günü saat 10:00’da TV8’de.

Lezzet Düşkünleri 26. Bölüm Fragmanı

Berna Şef ve Tuğba’nın menüsünde neler var?

Berna Şef’nın menüsünde Fırınlanmış Kapya Biberli Domates Çorbası, Kuşkonmazlı ve Gravyer Peynirli Tart Yöresel Lezzet olarak Geleli Kebabı ve İzmir Bombası yer alıyor. Şef Gabriele Sponza, yarışmacılara bu menü için 2.5 saatlik bir süre verdi.

Lezzet Düşkünleri 23 Haziran Berna ve Tuğba Kaç Puan Aldılar?

Berna ve Tuğba Okul kardeşler hazırladıkları menüyü diğer rakiplerinin oylamasına sundu. Okul kardeşler bugun hazırladıkları yemek ile diğer rakiplerinden toplamda 23 puan aldılar.

Ayrıca bakınız: Berna Okul ve Tuğba Okul Kimdir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir