1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hercai 62. Bölüm

Hercai 62. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen ATV dizisi Hercai yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Hercai 62. Bölüm ile 7 Mart Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hercai 61. son bölümü ile ATV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santarcığlu ve Serhat Tutumluer’in yer aldığı dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak merak ediliyor. Hercai 61. son bölümü ile ekrandaydı. Dizinin son bölümünde; Reyyan, verdiği zor kararın ardından yapılacak işler için kolları sıvamıştır. Kız çocuklarını okutmayı hedefleyen Umut Şadoğlu Vakfı hayata geçmeli, aile içindeki sorunlar çözülmeli, düşmanlıklar sona ermelidir. Hercai 62. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 61. son bölüm ile ilgili detaylar.

Hercai 61. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Hercai 62. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=ZeKiAoWyEhQ”]

Hercai 62. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=k7jaBgF3u7M”]

Hercai 61. Bölüm Özeti

Umut’a elinden geldiğince güzel bir dünya bırakmalıdır… Şirketle ilgili anlaşmazlıklar yüzünden Fırat’la gerilen Miran ise karısındaki huzursuzluğu hissetmekte ve bunun sebebini bulmaya çalışmaktadır. Öte yandan Hazar, Azize’den çekip gitmesini istemiştir. Azize’nin ise tek bir şartı vardır. Füsun, Azra’yı yeniden kazanmanın peşindeyken Dilşah ise Reyyan’dan kurtulmanın yollarını arar. Vakıf için düzenlenen yemekte sırlar gün yüzüne çıkarken Dilşah’ın bulduğu bir belge Reyyan’ı güç durumda bırakacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir