1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Amazon Prime’ın Yeni Korku Dizisi THEM

Amazon Prime’ın Yeni Korku Dizisi THEM
0

Korku dizisi severlere müjdeli haber. Amazon Prime platformunda yepyeni bir korku dizisi başlıyor. Amazon Prime‘ın yeni korku draması THEM, 9 Nisan’da başlıyor.

Master of None, The Chi, Dear White People gibi dizilerle bilinen Emmy ödüllü senarist ve aktris Lena Waithe’nin hazırladığı dizi, antoloji formatında bir yapım ve ilk sezonunun hikayesi 1953’ten başlayacak. Alfred ve Lucky Emory çifti ailelerini Kuzey Carolina’dan tamamı beyazlardan oluşan bir muhite taşıyor. Evleri kenarlarında sıralı ağaçlar olan huzurlu bir caddede olsa da hem gerçek hem de doğaüstü bazı güçler onlara sataşmaya ve onları yok etmeye çalışacak.

“Komşunuzu tanıyor musunuz?” sorusuna ve 1953’te siyahi bir insan olarak yaşamanın korkutuculuğuna dayanan dizinin kadrosunda Alison Pill, Ryan Kwanten, Shahidi Wright Joseph, Melody Hurd, Brooke Smith, Javier Botet, Percy Hynes White, Derek Phillips, Deborah Ayorinde, Ashley Thomas, Anika Noni Rose, P.J. Byrne, Malcolm Mays, Jeremiah Birkett ve Sophie Guest gibi isimler bulunuyor.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=WL3Jz8fDgFI”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir