1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

Tom Hanks Başrollü “A Man Called Otto” Fragmanı Yayınlandı

Tom Hanks Başrollü “A Man Called Otto” Fragmanı Yayınlandı
0

Ünlü aktör Tom Hanks New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alan kitaptan uyarlanan film A Man Called Otto filmi ile tekrar beyaz perde’de sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Hayata Röveşata Çeken Adam ismi ile Türkçemize uyarlanan film 13 Ocak’ta vizyona giriyor.

Komik ve sıcak hikaye Fredrik Backman’ın romanından uyarlanan A Man Called Otto filmi, tek eğlencesi kendisinden bıkmış komşularını eleştirmek ve acımasızca yargılamak olan Otto’nun yan dairesine hayat dolu genç bir aile taşınır. Karnı burnunda yeni komşu Marisol, kıvrak zekasıyla Otto’nun dişine göre bir rakip olduğunu ispatlar ve atışmalarla başlayan ilişkileri, Otto’nun hayatını ters yüz edecek bir dostluğa dönüşür.

Filmin senaryosu, Fredrik Backman’ın “Hayata Röveşata Çeken Adam” adlı romanından Oscar adayı senarist David Magee (Life of Pi, Finding Neverland) tarafından uyarlandı. Aynı romandan uyarlanan 2015 tarihli İsveç filmi “A Man Called Ove” büyük beğeni toplamış, 2017 yılında En İyi Uluslararası Film Oscar’ı için yarışmıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir