1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 76. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 76. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 76. bölüm 10 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlanacak.

Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm ile 3 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarında yayınlandı. Züleyha ile Yılmaz’ın neredeyse imkansız olan aşkı için mücadelesi seyirciyi etkilemeye devam ediyor. Müjgan ve Behice’nin tüm oyunları ortaya çıktı. Artık Yılmaz gibi Fekeli’nin de onlara inancı kalmamıştır. Müjgan’ın Yılmaz ve Fikret’i karşı karşıya getiren hamilelik yalanını itiraf etmesi, herkesi şaşkına çevirir. Bir Zamanlar Çukurova 76. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 75. bölüm özeti…

Bir Zamanlar Çukurova 76. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 75. Bölüm Özeti

Müjgan’ın Yılmaz ve Fikret’i karşı karşıya getiren hamilelik yalanını itiraf etmesi, herkesi şaşkına çevirir! Yılmaz, artık Müjgan’ın tüm yönetimini Behice’nin gerçekleştirdiğinden emin hale gelir. Bu son olay ile Fekeli’nin de Müjgan’a olan tavrı değişecektir. Yılmaz, kendini Züleyha’ya karşı aklanmış saysa bile, artık karşısında yepyeni bir Züleyha vardır! Züleyha, Demir’in karşısına dikilecek kadar cesur, Müjgan’ı koruyacak kadar vicdanlı bir kadındır artık!

Yılmaz ve Züleyha arasında olan biten her şey Demir’i hala çok yaralasa da, Sevda ona tutunacak bir dal haline gelecektir. Yılmaz ile arasındaki rekabetten de Züleyha’dan da vazgeçmeyen Demir için, şimdi artık en öncelikli konu Hünkar’ın katilinin bulunması haline gelmiştir. Soruşturmalarına devam eden Demir, Hünkar’ı en son gören kişiyi bulur ve onunla konuşur.

Bir yandan Fikret’ten şüphelendiği için kendini kötü hisseden, bir yandan Züleyha’ya karşı sözünü tuttuğu için sevinen Yılmaz, diğer bir yandan Müjgan’ın yalanını cezasız bırakmayacaktır! Behice ne kadar haberim yoktu dese de ceza ikisine birden kesilecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir