Bay Yanlış 7. Bölüm
0

Fox TV’nin sevilen dizisi Bay Yanlış 7. Bölüm, 14 Ağustos Cuma akşamı ekranlara geliyor. Ezgi ve Özgür kendilerini artık iyice birbirlerine aşık olup olmadığı hakkında sorgular. Yeni bölümde romantik bir tango dansı bizleri bekliyor.

Bay Yanlış 6. bölümde Özgür ve Ezgi arasında romantik anlar ve öpüşme sahnesi damga vurdu. Ancak ikilinin öpüştüğü anların Özgür’ün rüyası olduğu ortaya çıkmıştı. Bay Yanlış 7. Bölümde rüya yok gerçekler var. İkilinin romantik dansına tanıklık edeceğiz.

Bay Yanlış 7. Bölüm 1. Fragmanı

Bay Yanlış 7. Bölüm 2. Fragmanı

Bay Yanlış 6. Bölümde Neler Olmuştu?

Göcek’ten dönen Özgür ve Ezgi’nin sevgili oyunu artık bitmiştir. İkisi de rahatlayıp hayatlarına devam edeceklerine, aksine üzgündürler. Ezgi, Serdar’la yemek için sözleşir ama kafası çok karışıktır. Artık eskisi kadar bunu istemediğini hisseder ve duygularıyla mantığı arasında gidip gelir. O yüzden yemeği de bahaneler bulup ertelemeye çalışır. Özgür de artık Serdar konusunda eskisi gibi değildir. Onun varlığından rahatsız olmaya başlamıştır. Ezgi de Özgür’deki bu değişmeleri fark eder ve kendisine aşık olup olmadığını sorgulamaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir