1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Sadakatsiz 9. Bölüm

Sadakatsiz 9. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının en çok izlenen Kanal D dizisi Sadakatsiz yeni bölümü ile devam ediyor. Sadakatsiz 9. Bölüm ile 9 Aralık Çarşamba akşamı Kanal D televizyonundan izleyebilirsiniz.

Dün akşam Kanal D’de Çarşamba akşamları yayınlanan konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çeken Sadakatsiz dizisinde yine heyecan dolu sahneler yaşandı. Volkan’ın Asya’ya uyguladığı şiddet şoke ederken oğulları Ali’nin bu sahneyi görmesi ise annesini tercih etmesine neden olacak. ğlunu kaybetme korkusu yaşayan Asya, Ali’ye Volkan’la boşanacaklarını anlatmaya karar verir. Volkan’la Asya’nın savaşında artık geri dönüş yoktur. Sadakatsiz 8. bölümde neler oldu? Sadakatsiz 9. bölüm fragmanı.

Sadakatsiz 9. Bölüm Fragmanı

Sadakatsiz 9. Bölüm 2. Fragmanı

Sadakatsiz 8. Bölüm Özeti

Volkan ve Asya artık yolun sonuna geliyor. İkili arasındaki ipler gerildikçe, yalanlar da ortaya çıkmaya başlıyor. Asya, oğlunu kaybetme korkusu yaşıyor. Volkan da onu buradan vurmak için Ali’yi yanına çekecek hamleler yapıyor. Ancak, Ali’nin onu Derin’in evinde bulması olayları karma karışık hale getiriyor. Ali anne ve babasının arasında olanları anlamlandırmaya çalışırken olanlar oluyor… Asya, Ali’ye gerçekleri anlatmanın zamanı geldiğini düşünüyor ve onu alıp gidiyor. Peki bu konuşmalar Ali’yi nasıl etkileyecek? Volkan ve Asya arasındaki gerilim onu nasıl etkileyecek?

Asya, oğlunu kaybetme korkusuyla hata yapacak mı? Volkan, bu durumları mahkemede ona karşı kullanacak mı?

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap