1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Annemizi Saklarken 7. Bölüm

Annemizi Saklarken 7. Bölüm
0

Star tv ekranlarının sevilen dizisi Annemizi Saklarken yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Annemizi Saklarken 7. Bölüm ile 19 Ocak Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yayınlanan Annemizi Saklarken bölümleri seyircilere heyecanlı dakikalar yaşatmaya devam ediyor. Annemizi sSaklarken son bölümde; Dündar, görüntüleri basına Serap’ın servis ettiğini zannediyor. Ama sonradan bunu Füsun’un yaptığını anlıyor. Selin, Handan’ı hamile zannedip onu zehirliyor. Bora, Derya ile kardeşlerini yemeğe davet ettiriyor. Orada Handan’la karşılaşmalarını planlıyor. Can, annesini görüp sesleniyor. Handan’ın yalanı ortaya çıkacak mı?

Annemizi Saklarken 7. Bölüm Fragmanı

Annemizi Saklarken 6. Bölüm Özeti

Dündar, nikah fotoğraflarını Serap’ın magazine verdiğini düşünüp onun evine gidiyor. Handan, Dündar’ın çocuklarını öğrendiğini düşünüp peşinden gidiyor. Serap’ın evine kadar onu takip ediyor. Dündar, Serap’ı suçlarken Handan bu duruma itiraz ediyor. Dündar ise, onu tersleyip Serap’ın telefonunu zorla alıp inceliyor.

Onun yapmadığını öğrendikten sonra hemen haberi yayından kaldırtıyor. Handan, Dündar’ın tavrından korktuğu için ona çocukları olduğunu anlatamıyor. Zerrin’in 40 mevliti yapılıyor. Kimse, Handan’ın mevlite katılmasını istemiyor. Ama o gidip mevlite katılıyor ve Dündar’ın yanına oturuyor.

Benan, Handar’a Zerrin ölmeden onun kulağına ne söylediğini açıklamasını istiyor. O da açıklayınca kimse Zerrin’in ondan yerine geçmesini istediğini söylediğine inanmıyor. Selin, bu duruma sinirlenip gidip Handan’ın helvasına zehir koyuyor. Gece yarısı Handan fenalaşıyor.

Dündar hemen hastaneye götürüyor. Handan’ın kanında bir zehre rastlanmıyor. Dündar, Melek’in Handan’ı zehirlediğini düşünüp ona çok kızıyor. Onları duyan Selin, babasına Handan’ın bebeğinin düşmesini istediğini itiraf ediyor. Dündar, gidip Melek’ten oğlu olarak özür diliyor. Melek onu, kendisine anne demeden affetmiyor.

Ela, annesini takip edip onun Dündar’la evlendiğini anlıyor. Bora, Barış’tan Derya ve kardeşlerini yemeğe çıkartmasını istiyor. Derya, Barış’ın teklifini kabul edip kardeşleriyle yemeğe çıkıyor. Bora, babasına onları yemeğe çıkartmak istediğini söylüyor. Handan, ailenin kendisini kabul ettiğini düşünüp mutlu oluyor.

Handan, tuvalete çıktığında Can onu görüyor. Füsun, Can’ın annesini aradığını görüp onu alıp masalarına götürüyor. Restoran sahibinden Can’ın annesini bulmalarını rica ediyor. Handan, masaya doğru yaklaşırken Can’ı görüp donup kalıyor. Can ise, ona anne diye sesleniyor. Masadakilere onun annesi olduğunu söylüyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir