1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yargı 16. Bölüm

Yargı 16. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Yargı, 2 haftalık aranın ardından Kanal D ekranlarında tekrar izleyicileri ile buluştu. Yargı 16. Bölüm ile 16 Ocak Pazar akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen Kanal D dizisi Yargı bölümleri nefes kesmeye devam ediyor. Yargı dizisinin son bölümünde; Ceylin, hapishaneye girer. Ilgaz ise Ceylin’i kurtarmakta kararlıdır. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in rol aldığı dizinin yeni bölümüne Ceylin’in tutuklanması damga vurdu. Yargı’nın son bölümünde Ilgaz, Ceylin’i kurtarmak için seferber oluyor. Avukat Seda’nın Yekta’ya söyledikleri ise acaba Engin yaşıyor mu sorusunu akıllara getiriyor.

Yargı 16. Bölüm Fragmanı

Yargı 16. Bölüm 2. Fragmanı

Yargı 15. Bölüm Özeti

Ceylin’in tutuklu yargılanma kararı Ilgaz’da ve Erguvan ailesinde şok etkisi yaratmıştır. Ilgaz hala Ceylin’in suçsuz olduğuna inansa da Ceylin bir türlü parçalarını kafasında birleştiremediği anlar konusunda büyük kararsızlık ve tutarsızlıklar yaşamaktadır.

Yekta Tilmen, oğlu Engin’in ölümüyle birlikte tüm gücünü seferber ederek apaçık bir savaş ilanında bulunmak üzeredir. Engin üzerinden çıkarılan bu adalet savaşı yeni ortaklıklar ile birlikte pek çok sürpriz cepheleşmenin de habercisidir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir