1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 14. Bölüm

Kırmızı Oda 14. Bölüm
0

TV8 ekranlarında yayınlanan Cuma akşamı dizisi Kırmızı Oda yeni bölümü ile devam ediyor. Kırmızı Oda 14. Bölüm ile 4 Aralık Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Sevilen TV8 dizisi Kırmızı Oda. 13. bölüm ile dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Kırmızı Oda dizisinin son bölümüne Selvi’nin hamileyken Rıza’nın kendisine yaptıklarını Doktor Hanım’a anlatması damga vurdu. Dizide Alya ilk günden beri hayat hikayesi ile herkesi derinden etkilemişti. Bu bölüm sırasında meydana gelen stil değişikliği ile adeta bölüme etkili bir damga vuracak. Kırmızı Oda dizisindeki oldukça başarılı oyunculuğu ile adından bir hayli söz ettirmeyi başaran Melisa Sözen, 13. Bölüm ile son kez sevenlerinin karşısında yer aldı.

Kırmızı Oda 13. bölüm izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 14. Bölüm İzle

Kırmızı Oda 14. Bölüm Fragmanı

Kırmızı Oda 13. Bölüm Özeti

Selvi (Sema Keçik); kız evlat istemeyen Rıza’nın (Serkan Nalbantoğlu) hamileyken kendisine yaptıklarını Doktor Hanım’a anlatır. Hediye (Sezin Akbaşoğulları),çocukluğundan beri üvey annesi Neriman’ın (Füsun Demirel) hayatı üzerinde kurduğu hakimiyeti Doktor Piraye ile paylaşır. Karşısında bambaşka bir Alya (Melisa Sözen) gören Doktor Hanım yoğun duygular yaşarken, Alya’nın Doktor Hanım’a büyük bir müjdesi vardır. Doktor Deniz ve Doktor Piraye arasındaki samimiyet ise giderek artmaya başlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir