1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baht Oyunu 16. Bölüm

Baht Oyunu 16. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Baht Oyunu 16. Bölüm ile 5 Ekim Salı günü Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baht Oyunu 15. Bölüm ile 28 Eylül Salı akşamı Kanal D ekranlarında yayınlandı. Baht Oyunu dizisinin son bölümünde; Ada’nın boşanma davasını avukat Turgut devralır. Ada, Tuğçe’nin tüm gerçekleri öğrendiğini söylemesiyle sarsılırken, Bora’nın ailesiyle birlikte elinde çiçeklerle kapıya gelmesi, üstüne tuz biber oldu. Bora işi ileri götürüp Ada’yı istemeye karar verir. Ancak Tuğçe Ada ve Rüzgar arasında olanları öğrenir.

Baht Oyunu 16. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Baht Oyunu 16. Bölüm Fragmanı

Baht Oyunu 15. Bölüm Özeti

Bora, Ada’nın ilk aşkını bulmakta kararlıdır ve Ada’yı Turgut’la görünce, Turgut’un Ada’nın ilk aşkı olduğunu zanneder. Aslan ve Nergis’in Turgut ile buluşturan Bora, Ada’nın ilk aşkını bulduğunu söyler. Ancak o sırada Tuğçe, Rüzgar ve Ada da aynı restorana gidince ortalık bir anda karışır.

Diğerleri ne kadar engel olmaya çalışsa da Bora Ada’ya evlenme teklifi etmeye karar verir. Tuğçe ise, Bora’dan önce Ada’nın evine gider ve Rüzgar ile arasındaki sırrı çözdüğünü söyler. Ada, Tuğçe’nin tüm gerçeği öğrenmesiyle büyük bir sarsıntı yaşarken, Bora’nın elinde çiçeklerle ve ailesiyle birlikte kapıya geldiğini görünce eli ayağına dolaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir