1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Son Yaz 18. Bölüm

Son Yaz 18. Bölüm
0

FOX ekranlarının sevilen dizisi Son Yaz yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Son Yaz 18. Bölüm ile 30 Nisan Cuma akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Son Yaz dizisi 17. bölümü ile ekrana geldi. Başrollerinde Alperen Duymaz, Ali Atay, Funda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın yer aldığı dizinin yeni bölümleri Cuma akşamları FOX TV’de yayınlanıyor. Son bölümde; yakın çevresindekiler Gökhan’a şüpheli yaklaşsa da Akgün abisini bulduğu için mutludur. Canan, Selim’in babasını öğrendikten sonra ona daha yakın davranmaya başlar. Son Yaz 18. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Son Yaz 17. son bölüm özeti.

Son Yaz 18. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=WHK27UEdtwg”]

Son Yaz 17. Bölüm Özeti

Selim ise Fatih’in üzerine daha kararlı giderek Korhan’ın cesedini aramaya başlar. Bu arada Naz’ın Eray’ı sıkıştırmasıyla nihayet cezaevinden çıkan Soner de Gökhan’ın bir sahtekâr olduğundan emindir. Yağmur’un desteğiyle Akgün de şüpheye düşer.

Selçuk’un çözmeye çalıştığı defterden sürpriz bir isim çıkar. Metin’in babası Boran Yaman’ın Halil Sadi ile ilişkisi olduğunu anlayan Selim onun da peşine düşer ve Boran Yaman’ın avukatı olarak karşısına beklenmedik bir isim çıkar. Fatih için ise çember daralır ve korktuğu başına gelir. Fatih’i Selim’in elinden kurtaran sürpriz bir isim olacaktır.

Bu sırada Yağmur herkesten gizli Gökhan ve Akgün’ün DNA’sını alıp Selim’den test için ricacı olur. Akgün abisiyle ilgili büyük bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir