1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Archer 12. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Archer 12. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

The FX’in yetişkinlere yönelik aksiyon komedi dizisi 12. sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Geçtiğimiz sene Ekim ayında 12. sezon onayını alan Archer için yeni sezon tanıtım fragmanı yayınlandı.

İlk olarak 2009 yılında ekranlara gelen Daha çok Frisky Dingo adlı 2006 yapımı işiyle tanınan Adam Reed tarafından hazırlanan Archer, koronavirüüs pandemesi sebebi ile sürekli ertelenen 12. sezonu için gün saymaya başladı. Komedi türündeki ajan dizisinin yeni fragmanı her zamanki gibi fazla açık sözlü ve bolca söylem içerikli gibi görünüyor.

Animasyon dizisinin 11. sezonu Sterling Archer’ın uzun bir komadan uyanmasından sonrasını, casusluk teşkilatındaki maceralarını konu edindi. Ancak Archer için her şey hatırladığından daha farklıydı.

11. sezon sonrası geçen yılın ekim ayında da yeni bir sezon daha duyuruldu. 25 Ağustos 2021 tarihli Archer 12. sezon çıkış tarihi ise daha yakın zamanda doğrulandı. 12. sezonun ilk 2 bölümü 25 Ağustos’ta yayınlanmaya başlayacak. Kalan 6 bölüm ise daha sonra haftalık olarak yayınlanacak. Yani dizinin 12. sezonu toplamda 8 bölümden oluşacak.

Archer 12. sezon fragmanında Sterling Archer’ın ekibiyle birlikte dünyayı yine kurtardığını söylediğini görüyoruz. Tabii fragmanın geri kalanında kurtarmaya dair çok bir şey göremiyoruz. Noir, macera ve bilim kurguyu birleştiren Archer, geniş bir seslendirme kadrosuna sahip. H. Jon Benjamin, Sterling Archer’ı; Amber Nash, Pam’i; Judy Greer, Cheryl’i; Chris Parnell, Cyril’i; Aisha Tyler, Lana’yı; Jessica Walter ise Malory Archer’ı seslendiriyor.

Archer 12. Sezon Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=VqokgBtDduU”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir