1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Üç Kız Kardeş 6. Bölüm ile 29 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Salı akşamları ekranlara gelen Üç Kız Kardeş bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Üç Kız Kardeş dizisinin 5. bölümünde; Türkan, Somer’in ona karşı sevgisizliği karşısında yine de umudunu kaybetmez, başka bir çare arayışına girer. Rüçhan’ın Mine’nin hamile olduğunu öğrenmesi dikkat çekti.

Üç Kız Kardeş 6. Bölüm Fragmanı

Türkan ve Somer odada kilitli kalınca olanlar olur. Türkan yakınlaşmak için bunu fırsata çevirmeye kararlıdır. Öte yandan Sadık’ın rahatsızlığı hiç istemese de Nesrin’in kulağına gider. Dönüş ve Derya arasında da fırtınalar kopmaktadır.

Türkan tam olayların istediği gibi gittiğini düşünürken büyük bir şok yaşar. Somer baba olacağını ağzından kaçırır. Türkan ne yapacak?

Üç Kız Kardeş 5. Bölüm Özeti

Somer, Türkan’ın boşanmak istemediğini öğrenince bir çıkış yolu bulmaya çalışır. Rüçhan’ın Türkan’a yaptığı işkenceyi kabul edemeyen Somer, bunun hesabını sorar. Somer ve Rüçhan’ın tartıştığını duyan Türkan, Somer’in sözlerine dayanamadı ve evi terk eder. Somer, avukata talimat vererek boşanma işlemlerini başlatır. Türkan’ı kahvaltı yapma bahanesiyle dışarıya çıkaran Somer, avukata haber vermiştir. Türkan, boşanma evraklarını görünce şoke olur. Somer’den boşanmayacağını bir kez daha söyleyen Türkan, boşanma dilekçesini imzalamaz. Somer, Türkan’ı boşanmaya ikna edebilecek mi?

Somer, ultrason fotoğrafını cebinde bırakınca evdeki yardımcı fotoğrafı görüp Rüçhan’a götürür. Bebeğin fotoğrafının Mine’ye ait olduğunu gören hemen Mine’nin evine gider. Rüçhan, Mine’ye bebeğin Somer’den olup olmadığını öğrenmek istediğini söyleyip birlikte doktora gideceklerini söyler.

Dönüş, arkadaşı Dilek için bir fedakarlıkta bulunur. Derya ise Dönüş’ün gizli saklı deftere bir şeyler yazdığını fark eder. Ancak bu yaptığı ortaya çıkarsa Derya ile arasından büyük bir soruna neden olacaktır. Türkan, Mine’yle sık sık karşılaşmaya başlar. Türkan, Somer’in ona karşı sevgisizliği karşısında yine de umudunu kaybetmez, başka bir çare arayışına girer. Mine’nin kapısını çalan Türkan, Somer’le ilgili ne konuşacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir