1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Bradley Whitford Yeni Komedi Dizin Rol alacak

Bradley Whitford Yeni Komedi Dizin Rol alacak
0

NBC, başrolünde Bradley Whitford’un bulunduğu komedi dizisine pilot bölüm onayını verdi.

Bradley Whitford’un başrolünde yer aldığı komedi dizisi, NBC’den pilot bölüm onayını aldı. Kilise komedisi türündeki proje ilk geliştirildiği dönemde “All Together Now” adını taşıyordu. Yeni ismi ise henüz anons edilmedi.

Tek kamera komedisi olarak ekrana gelmeye hazırlanan dizi, bir müzik profesörünün gelmesiyle birlikte eğlenceli maceralara sürüklenen yerel bir kilise korosunu takip ediyor. Dizinin senaryosunu Lesley Wake Webster kaleme alırken yürütücü yapımcı kadrosunda Webster’a Jason Winer, Jon Radler ve Adam Anders eşlik ediyor. Dizinin prodüksiyonunu ise 20th Century Fox Television üstleniyor.

Uzun soluklu “The West Wing” ile ekrana gelen Emmy ödüllü Whitford, yakın dönemde “The Handmaid’s Tale”, “Valley of the Boom”, “The Destroyer” ve “Godzilla: King of Monsters” gibi yapımlarda boy gösterdi. Dizinin senaristi Wake Webster ise “Life in Pieces”, “The Odd Couple”, “New Girl” ve “Kitchen Confidential”da yer aldı.

Yapım, NBC’nin pilot bölüm onayı verdiği beş diziden biri olmayı başardı. Kanalın yakın dönemde izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan yeni komedileri arasında Kenan Thompson’ın başrolünde yer aldığı “Saving Kenan” da var.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir