1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Aliço Çukur’a Veda mı Ediyor?

Aliço Çukur’a Veda mı Ediyor?
0

Sezon finali öncesi yayınlanan 66. bölümüyle izleyenleri ekrana kilitleyen Çukur dizisinde şoke eden bir ayrılık meydana geldi. Aliço rolünü canlandıran Rıza Kocaoğlu’nun diziye vedası ise sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Her Pazartesi Show TV‘de ekranlara gelen ve önümüzdeki hafta yayınlanacak olan 67. bölümüyle sezon arası verecek Çukur dizisinde geçtiğimiz hafta yaşanan ayrılıklara bir yenisi daha eklendi. Yücel’in, Aliço’yu kaçırdıktan sonra bir atık merkezinde hapsetmesi ve ipucu olarak siyah bir zarfla Yamaç’a mekanın fotoğrafını göndermesi, Aliço’nun ölümü ile sonuçlandı.

Çukur 66. bölümünde Yamaç, Aliço’nun Yücel tarafından kaçırılmasından sonra onu bulabilmek için her yolu dener. Aliço’yu bulmak isteyen Yamaç, Azer ile karşı karşıya gelir. Azer’in ağır sözleri karşısında Yamaç kolları sıvar ve büyük hesaplaşma başlar.
Yücel, Aliço‘yu kaçırdıktan sonra bir atık merkezinde hapseder ve ipucu olarak siyah bir zarfla Yamaç’a buranın fotoğrafını gönderir. Fotoğraftaki atık merkezini bulan Yamaç, yanındaki genci gönderdikten sonra silahına sarılır.

Mekanda keşfe çıkan Yamaç, Aliço’nun sesinin geldiği yöne gidince kötü sürprizle karşılaşır. Yamaç’a büyük bir tuzak kuran Yücel onu atık kağıtlardan yapılmış bir çukura hapseder. Remzi ise Aliço’nun etrafındaki kağıtlara benzin döküp ateş verir.
Sonunda Aliço’nun olduğu odaya giren Yamaç gördüğü manzara karşısında şok olur. Yanan yığına doğru koşan Yamaç patlamasın etkisi ile yere düşüp bayılır. Baygınlık sırasıda geçmişe dönen Yamaç, Aliço ile geçirdiği bir günü hatırlar.
Atık merkezindeki patlama sonrası gözlerini hastanede açan Yamaç’ın ilk gördüğü kişi Salih olur. Uyanır uyanmaz Aliço’yu soran Yamaç, Salih’in hallerinden şüphelenince acı gerçekle yüzleşir. Aliço’nun öldüğünü öğrenen Yamaç, Sena’nın ölümünden sonra yeni bir şok geçirir.

Aliço’nun veda mesajı: Çukur’a veda eden Rıza Kocaoğlu ise sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaştı. Fotoğrafa kısa sürede binlerce beğeni gelirken, yapılan yorumlarda ise Aliço karakteri olmadan dizinin izlenmeyeceği belirtildi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir