1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm
0

FOX ekranlarının yeni sezon dizisi Uzak Şehrin Masalı final bölümü ile son kez ekranlara geliyor. Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm final yaparak 14 Ekim Perşembe akşamı Fox tv ekranlarında seyircilere veda edecek.

Uzak Şehrin Masalı 4. Bölümü Fox Tv ekranlarında yeni gününde yayınlandı. 1 bölüm sonra final yapacak Uzak Şehrin Masalı son bölümde aralarındaki çekimi gören Affan bunu hazmedemez ve korkunç bir şey yaparak Melik’in hayatını tehlikeye atar.

Uzak Şehrin Masalı 5. Bölüm Fragmanı

Uzak Şehrin Masalı 4. Bölüm Özeti

Geçmişin kirli elleri Kürşat’ın yakasına yapışmıştır. Umay’ı ve Melik’i kaybetme korkusu içini kemirmektedir. Kürşat’ı ilk kez böyle endişe içinde gören Umay, onu teselli ederken Affan tarafından sinsice gözetlendiklerinden habersizdir.

Sonay, Umay ile Kürşat’ın yakınlaşmasına tahammül edemez bir hale geliyordur. İki kız kardeşin arasındaki ipler kopmak üzeredir. Bu sırada Kürşat’ın sırtındaki hançeri tutan elin sahibi, Tuncel Kars’a gelir. İki kardeş Habil ve Kabil gibi karşı karşıyadır yine. Kürşat yıllardır kaçtığı geçmişiyle yüzleşirken bu defa sevdiklerini koruyabilecek midir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir