0

Show TV ekranlarında Cuma akşamları yayın kuşağına yep yeni bir dizi ekledi. Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci gibi başarılı oyuncuların rol aldığı İngiliz dizisi Liar’dan uyarlanan Yalancı dizisi ilk bölümü ile ekranlara geliyor.

Başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan gibi isimlerin yer aldığı yapım Yalancı 1. Bölüm ile 17 Eylül Cuma akşamı ekranlara geliyor. 11 ülkeye adapte edilen, Sundance – itv ortak yapımı İngiliz dizisi Liar’dan uyarlanan, yönetmenliğini başarılı isim Hülya Gezer’in yaptığı, senaryosunu Yazıhane ekibinin kaleme aldığı Yalancı dizisi çok yakında Show TV ekranlarında yayınlanacak.

Yalancı 1. Bölüm Fragmanı

Yalancı Dizi Konusu

Show TV’nin sezona damga vurmaya hazırlanan, Süreç Film imzalı iddialı dizisi “Yalancı”dan yeni bir tanıtım izleyiciyle buluştu. Büyük ilgi gören ve soluksuz izlenen tanıtım izleyicilerde heyecanı daha da artırdı.

Bugüne kadar yayınlanan tanıtımlarıyla ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken “Yalancı” yakında Show TV’de başlıyor. Nefes kesen yeni tanıtımda Deniz (Burçin Terzioğlu) ve Mehmet Emir (Salih Bademci) akşam yemeği için bir araya geliyor. Keyifle geçen yemeğin ardından yaşananlara ise iki tarafın gözünden tanıklık ediyoruz. Deniz, büyük bir travma yaşarken Mehmet Emir, güzel bir gece geçirdiğini iddia ediyor.

Yalancı Dizi Oyuncuları

Yalancı dizisinde; Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak’a; İmer Özgün, Murat Kılıç, Serkan Tınmaz, Efsane Odağ, Fatih Berk Şahin, Emir Çubukçu, Öyküsu Özyürek, Ozan Ayhan, Gizem Erman Soysaldı, Mesut Yılmaz, Doğa Karakaş, Sema Çeyrekbaşı, Özgür Şahin gibi başarılı isimler eşlik ediyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir