Mini Dizisi “Pes Artık” Büyük İlgi Görüyor
0

Özellikle, daha önce yayınlanan “Ulan İstanbul” ve yakın dönem büyük çıkış yakalayan “Çukur” dizilerindeki performansıyla tanınan, sinema, tiyatro ve dizi oyuncusu Erkan Kolçak Köstendil imzası taşıyan internet dizisi ‘Pes Artık’ın ilk iki bölümü yayınlandı. Youtube’da Mini Dizi Channel’da izlenebilen mini dizi, birkaç gün içinde 100.000’den fazla kişi tarafından görüntülenmeyi başardı.
Oyunculuğunun yanı sıra yazarlık ve yönetmenlik de yapan Erkan Kolçak Köstendil, karantina günlerini boş geçmedi ve farklı bir dijital proje için kolları sıvadı. Yazıp yönettiği dizide başrollerden birini de canlandıran Köstendil, diziyi ev ortamında minimal bir ekiple çekti.

Cihangir’de yalnız yaşayan bir oyuncunun, çocukluk arkadaşının sürpriz şekilde ziyarete gelmesi ve sonrasında yaşanan komik olayların anlatıldığı “Pes Artık“ta Erkan Kolçak Köstendil’e eşlik eden oyuncular Bülent Şakrak, Ertan Saban ve Alper Baytekin oldu. Komik olaylar
İlk iki bölümü şu an yayında olan ve büyük ilgi gören Pes Artık’ın toplam 9 bölümden oluşması planlandı. Dizinin yeni bölümleri ise 31 Mayıs Pazar günü Youtube’da Mini Dizi Channel’da yayınlanacak ve her hafta yayınlanmaya devam edecek.

Pes Artık 1. Bölüm


Pes Artık 2. Bölüm


Pes Artık 3. Bölüm


Pes Artık 4. Bölüm


Pes Artık 5. Bölüm

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir