Alev Alev 3. Bölüm
0

Show tv ekranlarının yeni dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile devam ediyor. Sevilen dizisi Alev Alev 3. Bölüm ile 19 Kasım Perşembe akşamı Show tv ekranlarında yayınlanacak.

Yeni dizi Alev Alev 12 Kasım akşamı 2. bölümüyle ekranlara geldi. Sürprizlerle dolu gelişmelerin yaşandığı Alev Alev’in son bölümüne Çiçek’in yangından sonraki görüntüsü damga vurdu. Sevilen dizinin son bölümüne orkunç sarnıç yangını sonrası her şeyin alt üst olması ilerleyen günler için merak konusu oldu. Peki, yeni bölümde neler olacak? Herkesin öldüğünü sandığı Çiçek, Şimal’in yerine geçecek mi?

Alev Alev 3. Bölüm Fragmanı


Alev Alev 3. Bölüm 2. Fragmanı

Alev Alev 2. Bölümde Neler Oldu?

Kızı Güneş’e çizdiği resimle birlikte mesaj bırakan Cemre, kızını alıp kaçabilmenin yolunu ararken, Cemre’nin hayatta olduğundan şüphelenen Çelebi, bir ipucu bulmak için harekete geçti. Cemre’nin hayatı bambaşka bir yere savrulurken Rüya da sarnıçtaki yangından sonra hayatın hiç görmediği bir yüzüyle karşılaşmış, bir yandan en yakın arkadaşını kaybetmenin acısını yaşarken bir yandan da nişanlısı İskender’in gerçek yüzünü gördüğü için sarsılmıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir