1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Dave Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı

Dave Dizisi 2. Sezon Onayını Aldı
0

FX güzel tepkiler alan komedi dizisi Dave için ikinci sezon için yeniledi. Şovun ikinci sezonu 2021’de yayında olacak. İlk sezon, 10 bölüm halinde Hulu’da da izlenebiliyor. Dizinin hikayesi, rapçi ve komedyen Dave Burd, yani Lil Dicky’nin hayatına dayanıyor. Burd, yirmili yaşlarının sonlarında, kendini tüm zamanların en iyi rapçilerinden biri olmaya adayan nevrotik bir karakter olarak karşımıza çıkıyor.

Taylor Misiak, Andrew Santino, GaTa, Travis Bennett ve Christine Ko dizinin diğer yıldızları. Burd, diziyi Jeff Schaffer’la birlikte yarattı. FX Entertainment Orijinal Programlama Başkanı Nick Grad, “Ortak Yaratıcılar Dave Burd ve Jeff Schaffer, tüm yaratıcı ekipleriyle birlikte televizyonun en iyi komedi dizilerinden birini sunarken, FX’in en çok izlenen komedisi oldular. Bu, unutulmaz ve parlak bir yeni sezon hazırlamak için yeterli bir başarı.” dedi.

“Dave”in ilk sezonu bölüm başına ortalama 5,3 milyon izleyiciye ulaştı. Bu, ilk sezonunda ortalama 5,2 milyon izleyiciye sahip olan önceki rekor sahibi “Atlanta”nın başarsından bile daha iyisi anlamına geliyor. Burd, “Özel bir şey yapmak için yola çıktık ve bu gösterinin aldığı yanıtı görmek çok sevindirici. Bu benim ilk rodeomdu, bu yüzden televizyon yapma konusunda biraz deneyim kazandım. Bir başka sezon yapmak için oldukça sabırsızım. Gerçekten bu gösteri için artık gökyüzü sınır gibi geliyor. Önümüzdeki yıl çıtayı daha da yükseltmeyi dört gözle bekliyorum.” dedi.

Seri, FX Productions tarafından üretiliyor. Schaffer, “FX’in Dave Burd’a bir TV şovu verecek kadar deli ve yolun her adımında daha iyi olacak kadar akıllı olmasından çok memnunum. Gerçekten başka bir sezonu dört gözle bekliyorum.” dedi.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir