1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baba 15. Bölüm

Baba 15. Bölüm
0

Salı akşamlarının sevilen dizisi Baba yeni bölümleri ile Show TV ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Baba 15. Bölüm ile 31 Mayıs Salı akşamı Show TV ekranlarında izleyebilirsiniz.

Show Tv yeni sezon dizisi Baba yeni bölümleri ile Salı akşamları izleyenlerini ekran başına kilitliyor. 24 Mayıs Salı akşamı ekranlara gelen Baba son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,87 izlenme oranı ile 5. oldu. Baba dizisinin 14. bölümünde; Kadir mahallelilerin yardımıyla yangından kurtulmayı başarır. Ailesini bu şekilde koruyamayacağını anlayan Kadir, İlhan’ı durdurabilmek için saldırıya geçer.

Baba 15. Bölüm Sezon Finali Fragmanı

Baba 14. Bölüm Özeti

Büşra ise bu anlaşmazlığa bir son verebilmek için Ferit’i kimin öldürdüğünü bulmaya karar verir. Cansu, Şahika ile Kürşat’ın kardeş olmadıklarından kuşkulanır. Anlattığında Servet onu ciddiye almaz. Kübra, Cansu’nun haksız olduğunu ispat etmeye çalışırken Kürşat’ın gerçek kimliğini öğrenir. Köşkten ayrılan Saruhanlılar bir arada yeni hayatlarını kurarken Kürşat ve Şahika’nın sürpriz planı köşkte kalanların hayatını alt üst eder. Kadir’in arka arkaya gelen hamleleriyle kaygılanan İlhan servetini güvenceye almak ister. Kavgayı bu sayede bitireceğine inanan Büşra adım adım Ferit’in katiline yaklaşırken Kadir’in son hamlesiyle İlhan ve Kadir arasındaki gerilim zirveye ulaşır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir