1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Arka Sokaklar 568. Bölüm

Arka Sokaklar 568. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar yeni bölümü ile devam ediyor. Arka Sokaklar 568. Bölüm ile 4 Aralık Cuma akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

15 sezondur ekranlara gelmeye devam eden Kanal D dizisi Arka Sokaklar 567. bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Rıza Baba ve ekibinin Servan’ın peşine düştüğü Arka Sokaklar son bölümde neler oldu? İşte Arka sokaklar 568. bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar 568. Bölüm Fragmanı

Arka Sokaklar 568. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 567. Bölüm Özeti

Rıza Baba, Servan’ın evini kundaklaması ve ailesinin düştüğü tehlikeli durum sonrasında emeklilik kararı alır. Dilekçesini de işleme koyması için Engin Müdüre verir. Engin Müdür ve ekip Rıza Babayı bu kararından vazgeçirebilmek için büyü bir çaba harcar. Rıza Baba ise, kararlıdır. Cemal, Ümit Amirinin cenazesi için Ankara’ya gittiğinde bir MİT mensubundan kendisini şoke eden bir bilgi alır. Servan yaşıyordur ve İstanbul’da eylem hazırlığındadır. Bu haberi hemen Engin Müdüre iletir. Engin Müdür, İstanbul’a çağırdığı MİT mensubundan Servan ile ilgili yaşadığına dair kanıt vermesini ister. Adam, onlara kazadan sonra güvenlik kamerasına yakalanan Servan’ı izlettirir. Ekip bu bilgiyi Rıza Babaya ulaştırır. Rıza Baba ve ekip, bombalı eylem yapacak olan Servan’ın peşine düşer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir