1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

İçimizden Biri 5. Bölüm

İçimizden Biri 5. Bölüm
0

Günü değişerek Pazar akşamlarından Salı akşamı yayın kuşağına geçen İçimizden Biri dizisi yeni bölümleri ile Show tv ekranlarında yayınlanıyor. İçimizden Biri 5. Bölüm ile 12 Ekim salı akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Adam ve ailesi, Havva’yı Hacı Hünkar’dan alabilmek için gelenek ve görenekleri yerine getirmeye çalışırken Adam’ın zorlu mücadelesi devam ediyor. İçimizden Biri 5. Bölüm fragmanı yayınlandı.

İçimizden Biri 5. Bölüm Fragmanı

İçimizden Biri 5. Bölüm 2. Fragmanı

İçimizden Biri 4. Bölüm Özeti

Adam ile Havva’nın sert tartışması daha fazla uzamadan tatlıya bağlandı. Adam, Havva’ya onu asla bırakmayacağını söyledi. Adam, Havva ile olan sorunlarını çözdü ancak Hacı Hünkar’ın önüne koyduğu zorluklar bitmiyordu. Aşkı için her zorluğa göğüs geren Adam, zorlu görevlerin üstesinden gelmek için çaba göstermeye devam etti. Havva ile Adam’ın evlilik yolunda atmaları gereken bir adım daha vardı, ikili resmi nikahlarının kıyılması için harekete geçti. Bunun için Adam ile ailesinin, Havva’yı Hacı Hünkar’dan istemesi gerekiyordu. Willson ailesi, Havva’yı istemeyi ancak bir şartla kabul edeceklerini söyledi.

Şartlarını kabul etmek zorunda kalan Adam, baş piskopos ile görüşüp hala Hristiyan olduğunu ve nikah sonrasında Havva’nın da Hristiyan olacağını söyledi. Adam, ailesini ikna edip Havva’yı istedi ancak Hacı Hünkar’ın Adam’a sunduğu bir şart daha vardı. Adam, çiftliğe su getirecekti. Havva’yla evlenebilmek için her yolu deneyen Adam, finalde çiftliğe su getirmeyi başardı. İki aşığın sonunda resmi nikahlarının kıyılması için önlerinde hiçbir engel kalmadı. Havva, hayal ettiği gibi beyaz gelinliğiyle evden çıktı ancak asıl büyük bombayı son anda Eva patlattı. Baş piskoposu nikaha getiren Eva, Adam’ın söylediği yalanı herkese dinletti. Hala Hristiyan olduğunu ve Havva’nın da Hristiyan olacağını söyleyen Adam’ın büyük yalanı, Havva’yı şoke etti. Havva gözyaşları içinde Adam’ı terk etti.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir