1. Anasayfa
  2. Yabancı Dizi

Hakan: Muhafız, İngiltere’de En Çok İzlenen Diziler Arasında

Hakan: Muhafız, İngiltere’de En Çok İzlenen Diziler Arasında
0

Birleşik Krallık’ta geçtiğimiz ay en çok izlenen yapımlarda ilk üçte Our Planet, The Perfect Date ve The Highwaymen yer aldı. Bu sebeple Our Planet platformun en çok izlenen belgeseli olurken The Perfect Date de film kategorisinde zirveye yerleşti. En çok izlenen diziler sıralamasında ise ilk sırada “Black Summer” yer aldı.

1. Black Summer
2. After Life
3. Riverdale
4. Chilling Adventures of Sabrina
5. Star Trek: Discovery
6. Lunatics
7. Bodyguard
8. Santa Clarita Diet
9. Bonding
10. Brooklyn Nine-Nine

İlk dört sıradaki diziler kendisine ayın en çok izlenen ilk 10 yapımı listesinde de yer buldu. Reality şov sıralamasında Netflix’in interaktif programı You vs. Wild öne çıkarken onu RuPaul’s Drag Race takip etti. “Dili İngilizce Olmayan Yapımlar” listesinde ise zirve Netflix’in ilk İsveç dizisi Quicksand’in oldu. Ayrıca listede The Protector da kendisine yer buldu. 26 Nisan’da ikinci sezonuyla ekrana dönen dizi, listeye 10. sıradan giriş yaptı.

Netflix hesabı gelecek haftadan itibaren izlenme oranlarını haftalık olarak paylaşacağını da duyurdu. Hesap, izlenme oranlarını dikkate alırken bir dizinin en çok izlenen tekil sezonunu dikkate aldığını ve bir dizi bölümünü %70’i izlendiği takdirde dahil ettiğini hatırlattı. Hakan: Muhafız dizisinin ilk sezonu bir aylık süre içerisinde dünya genelinde 10 milyondan fazla izlenmeye ulaşmıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir