1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alev Alev 15. Bölüm

Alev Alev 15. Bölüm
0

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alev Alev 15. Bölüm ile 18 Şubat Perşembe akşamı Show TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

SHOW TV’nin kısa sürede büyük ilgi gören dizisi Alev Alev 14. yeni bölümüyle ekranlara geldi. Perşembe akşamları izleyiciyle buluşan dizinin son bölümüne; Cemre, Çiçek, Rüya, Tomris ve Hanım bir araya gelmesi damga vurdu. Alev Alev dizisinde heyecan dün akşam yayımlanan 14. yeni bölümle devam etti. Her bölümü ayrı bir heyecana sahne olan dizide gözler 15. yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Alev Alev 15. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=TOhdBhfinsU”]

Alev Alev 14. Bölüm Özeti

Ömer, babası Kenan’ın ölümüyle yıkılan Rüya’yı ayağa kaldırmak ve hayata döndürmek için, ona kendi çocukluğunu ve geçmişini açar.

Öte yandan İskender ise masum olduğunu Rüya’ya kanıtlamak için harekete geçer. Çelebi yeniden belediye başkanlığına adaylığını koymak üzeredir ve bunun için Cemre’ye ihtiyacı olduğunu anlar.

Çelebi’den reddedilmeyecek bir teklif alan Cemre, kızı Güneş’i görebilmek için bu teklifi düşünmek zorundadır. Cemre, Çiçek, Rüya, Tomris ve Hanım bir araya gelerek, Çelebi ile olan mücadelelerinde yılmadan savaşacak kadın gücünü oluşturacaklardır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir