1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Behzat Ç. Dizisinde Kimler Rol Alacak

Behzat Ç. Dizisinde Kimler Rol Alacak
0

6 yıllık bir aranın ardından Blu TV ile ekranlara geri dönmeye hazırlanan Behzat Ç.’nin oyuncu kadrosu şekilleniyor. Erdal Beşikçioğlu’nun başrolde yer aldığı dizinin oyuncu kadrosuna Canan Ergüder ve Ege Aydan eklendi.

Orijinal kadroda da yer alan Canan Ergüder, Savcı Esra karakteriyle izleyici karşısına çıkmış; Ege Aydan ise Şevket karakterine hayat vermişti. Ergüder’in karakteri orijinal seriden öldürülerek ayrıldığı için Ergüder’in diziye ne şekilde döneceği merak konusu.

2010-2013 yılları arasında Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşan “Behzat Ç.”, senarist Ercan Mehmet Erdem’in imzasıyla hayata geçiriliyor. Dizide başlıca rolleri İnanç Konukçu, Fatih Artman, Seda Bakan ve Berkan Şal paylaşmış; konuk oyuncu kadrosunda ise Güven Kıraç, Zafer Algöz ve Nejat İşler gibi isimler rol almıştı.

“Behzat Ç.” konu olarak, aynı adlı başkarakterin hikayesini takip ediyor. Cinayet bürosunda görev yapan Behzat Ç. yıllar içerisinde aldığı cezalar yüzünden başkomiser mevkisinde olarak kalmıştır. O ve ekibi, Ankara’da yaşanan çeşitli cinayet davalarını çözmeye çalışırlar.

“Behzat Ç.”nin yeni sezonunun kaç bölüm süreceği ve ne zaman yayınlanacağı belirsizliğini koruyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir