1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Behzat Ç. Yeni Sezonu Ne Zaman Başlıyacak?

Behzat Ç. Yeni Sezonu Ne Zaman Başlıyacak?
0

Merakla beklenen Behzat Ç. yeni sezonuyla 25 Temmuz’da geri dönmeye hazırlanıyor.

Altı yıllık bir aranın ardından izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan “Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi” yeni sezonun ilk bölümüyle Blu TV platformunda prömiyer yapacak. Prömiyer tarihinin yanı sıra yeni tanıtımıyla da izleyici karşısına çıkan dizi, yeni sezonda da cinayet şubesi başkomiseri Bahzat Ç. ve ekibinin maceralarını işlemeye devam edecek.

“Behzat Ç.: Bir Ankara Polisiyesi”nin yeni tanıtımında, Behzat Ç., Şevket (Ege Aydan), Hayalet (İnanç Konukçu) ve Tahsin Müdür’ü (Eray Eserol) dertleşirken görüyoruz. Karakterler, Behzat’ı Cinayet Büro’ya geri döndürmeye çabalıyor.

Fenomen dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi isimler var.

İnter Medya’nın imzasıyla ekrana taşınan yapımın senaryosu Ercan Mehmet Erdem’e; yönetmen koltuğuysa Serdar Akar’a emanet edildi.

“Behzat Ç.”nin yeni sezonu 25 Temmuz’da Blu TV‘de başlıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir