1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Behzat Ç’den İlk Görüntüler Geldi

Behzat Ç’den İlk Görüntüler Geldi
0

Polisiye türündeki Behzat Ç. 2011’de başladığı ekran yolcuğunu üç yıl boyunca sürdürmüş ve ardından izleyicisine veda etmişti. Altı yıllık aranın ardından geri dönmeye hazırlanan dizi, cinayet büroda çalışan başkomiser Behzat Ç. ve ekibinin maceralarını işlemeye devam edecek. Yeni sezonda Behzat, cinayet bürodan ayrılmış olarak karşımıza çıkacak.

İnter Medya imzasını taşıyan, önceki yıllarda olduğu gibi senaryosunu yine Ercan Mehmet Erdem’in yazdığı ve yönetmen koltuğunda Serdar Akar’ın oturduğu ‘Behzat Ç.’nin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Dizinin oyuncu kadrosunda önceki sezonlardan tanıdığımız Erdal Beşikçioğlu, Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol, Ayça Eren, Erdal Beşikçioğlu, Canan Ergüder ve Ege Aydan boy gösterecek.

Behzat’ın 6 senelik değişimi!

2010 senesinde yayın hayatına başlayan Behzat Ç. dizisi 96 bölüm boyunca Star Tv ekranlarında yayında kalmış ve her bölümü ilgiyle takip edilmişti. Dizinin final yapmasının ardından sıkı takipçileri, yeni sezon bölümlerinin gelmesini istediklerini her fırsatta dile getirmişlerdi. Takipçileri mutlu eden Behzat Ç.’nin Blu Tv ile ekranlara geri döneceği haberi ise geçtiğimiz aylarda duyuruldu!

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir