1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Behzat Ç.’nin Yeni Sezonu Yolda!

Behzat Ç.’nin Yeni Sezonu Yolda!
0

Yayın hayatına BluTV aracılığıyla devam eden Behzat Ç. dizisinin beşinci sezonunun geleceği duyuruldu. Türk dizi tarihinin en sevilen yapımlarından biri olan polisiye türdeki Behzat Ç. dün yayınlanan bölümüyle sezon finali yapmıştı.

25 Temmuz’dan itibaren dijital platform olan BluTV’deki yayın hayatına başlayan Behzat Ç.‘nin 4. sezonu 9. bölüm ile sezon finalini yaptı. Ancak duyurulanlara göre yeni bir sezon daha gelecek. Televizyonda yayınlandığı dönemde Behzat Ç.’nin süresi çok uzun olmasına karşın, BluTV’de bölüm süresi 45 dakikaya düşürülmüştü. Bu nedenle izleyicilerden dizinin ruhunu kaybetmeye başlaması üzerine yorumlar gelse de, Behzat Ç. insancıl saatlerle daha izlenilebilir bir hale getirilmiş oldu. 5. Sezonun ise 60 dakikaya çıkarılacağı duyuruldu. Çekimlere ise yakın bir zamanda başlanacağı bilinenler arasında yer alıyor. Dizinin 4. sezonu, fenomen haline gelen ekibin yeniden bir araya gelmesini sağlamıştı. Ancak bu ekibin arasında Fatih Artman yer alamadı.

Behzat Ç.’nin dördüncü sezonunda başrolde yeniden Erdal Beşikçioğlu olmak üzere, Nejat İşler, Canan Ergüder Ece, Ege Aydan, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Belçim Bilgin, Eray Eserol, Ayça Eren, Ahu Türkpençe, Kemal Burak Alper, Hüseyin Sevimli, Rıdvan Aybars Düzey, Gülşah Çomoğlu ve Kadir Çelik gibi isimleri izledik. 4. sezonun konusu ise, Ercüment Çözer’in Behzat Ç.’yi Cinayet Büro’ya geri getirebilmek yaptıklarını odağına alıyordu. Ekibi ile birlikte dönüş yapan Behzat komiser, birbirinden farklı ve ülkemizin gündemiyle ilgili olayları çözüme kavuşturmaya çalışırken, diğer yandan da derin devlet konularına giriş yapmıştı.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir