1. Anasayfa
  2. Dizi Oyuncuları

Scoot McNairy Narcos: Mexico’ya Katıldı

Scoot McNairy Narcos: Mexico’ya Katıldı
0
Scoot McNairy Narcos: Mexico

Daha önce buradaki haberimizde Narcos: Mexico dizisinin 2.sezon onayını aldığı haberini sizler ile paylaşmıştık. Dizinin 2.sezonun ile ilgili detaylar yavaş yavaş belli olmaya başlıyor.

Narcos: Mexico’nun 2. sezonunda başrolde kimleri izleyeceğimiz belli oldu. Netflix, ilk sezonun başrolü Diego Luna’nın 2. sezonda da devam edeceğini açıklarken Luna’ya bu kez Scoot McNairy’nin eşlik edeceğini duyurdu.

Narcos: Mexico ikinci sezonunda ünlü uyuşturucu baronu Miguel Ángel Félix Gallardo’nun hikayesini işlemeye devam edecek. Karakterin peşine takılan DAE ajanı rolünde ise bu kez McNairy’i izleyeceğiz. McNairy’in canlandırdığı karakter, ilk sezonda hikayenin anlatıcısı olarak yer almış; sezon sonunda ise ilk kez izleyiciye takdim edilmişti.

Scoot McNairy son yıllarda televizyonda “True Detective“, “Godless” ve “Halt and Catch Fire” gibi popüler işlerde rol aldı.

Narcos: Mexico, dizinin önceki iki sezonundan farklı olarak rotasını Meksika’ya çeviriyor. 1980’li yıllarda geçen hikaye, ünlü Guadalajara kartelinin yükseliş hikayesini işliyor. Félix Gallardo’nun yarattığı kartel, ülke tarihine damgasını vuran uyuşturucu savaşlarının kızışmasına neden oluyor. İlk sezonun diğer başrolü Michael Peña’yı, kartelin peşine takılan DAE ajanı Kiki Camarena rolünde izlemiştik. Dizinin showrunner koltuğunda ise Chris Brancato ve Carlo Bernard görev yapmıştı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir