1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 88. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 88. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Bir Zamanlar Çukurova 88. Bölüm ile 18 Mart Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 87. son bölüm ile ekrana geldi. Son bölümde; Ümit, boşanma kararına çok sevinir ama sevindiğini belli etmemek için Demir’in fikrini sorgulamasını ister. Demir ise heyecanlı ve mutludur. Çocukların ve Züleyha’nın nerede yaşayacağını, Ümit ve kendisinin evinin nerede olacağına dair planlar yapar. Bir Zamanlar Çukurova 87. son bölümü yayınlandı. Başrollerinde Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Melike İpek Yalova, Hande Soral ve Hilal Altınbilek’in yer aldığı Bir Zamanlar Çukuroava dizisinin son bölümünde; Çukurova’ya döndüğünde yeni ve büyük bir aşka yelken açmış olacaktır. Bu süreçte evi aramak hiç aklına gelmez.Bir Zamanlar Çukurova 88. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Bir Zamanlar Çukurova 87. bölüm özeti.

Bir Zamanlar Çukurova 88. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 87. Bölüm Özeti

Demir’in, babasına iftira atanı karşısına çıkmaya çağırdığı gazete ilanı, tüm şehrin ilk konusu haline gelir. Her köşede bu konuşulurken, hastanede de bu ilan gündemdedir. İlanı gören Bahtiyar, Fikret’i aramaya başlar. Çünkü onun bildiği hikaye ile bu gazete ilanı aynı değildir. O sırada, ilanı gören Şermin de koşarak konağa gidecektir. İstanbul’da gerçekleri araştıran Züleyha, Adnan Yaman’ın bu kadar acımasız olabileceğine inanmamaktadır. Mektupları yazan her kimse, bazı şeyler yerine oturmamaktadır. Sevda ise ne olursa olsun, bir çocuğu ortada bırakabilmiş bir adamı sevdiğine çok üzgündür. Öğrendiklerinin ağırlığı ile daha fazla İstanbul’da kalmadan Adana’ya dönerler. Döner dönmez de Züleyha’yı acilen şirkete çağırırlar. Demir’in ne zaman döneceğini bilemediklerinden Züleyha’dan birkaç imza atmasını isterler.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir