0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Baş Belası final bölümü ile ATV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Baş Belası dizisi 13. Bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek. Baş Belası 13. Bölüm ile 10 Eylül Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamlarının severek takip edilen yapımları arasında yer alan Baş Belası 12. bölümü ile ekrana geldi. Baş Belası 12. bölümde bu hafta, İpek’i çağıran Şahin’in akademiden eski arkadaşı çok da hoşlanmadığı baş komiser Aytuğ’dur. Çapkınlığıyla tanınan Aytuğ’un İpek’le yakınlaşma çabası Şahin’i kıskandırır. Baş Belası dizisi ekranlara veda ediyor. Baş Belası final bölümü fragmanı yayınlandı.

Baş Belası 13. Bölüm Fragmanı

Baş Belası 12. Bölüm Özeti

Şebeke’nin çökertilmesinin ve suçluların yakalanmasının ardından rahat bir nefes almayı düşünen İpek ve Şahin’i zor bir cinayet vakası beklemektedir. Elde edilen ipuçları bir seri katille karşı karşıya oldukları izlenimini vermektedir. İkili bu vakayla uğraşırken, organize şube bir sorgulama için İpek’ten yardım ister.

İpek’i çağıran Şahin’in akademiden eski arkadaşı çok da hoşlanmadığı baş komiser Aytuğ’dur. Çapkınlığıyla tanınan Aytuğ’un İpek’le yakınlaşma çabası Şahin’i kıskandırır.

Diğer taraftan son videosuyla sosyal medyada olay yaratan Nazlı, gelen olumsuz bir yorumun peşine düşer. Bu konuda Yener’den yardım alacaktır. Ancak işler beklediği gibi gitmez ve kendini karakolda bulur. Aşklarını gizlilikle yaşayan Nermin ve Doruk, Mehmet tarafından görülürler. Doruk’u yanına çağıran Mehmet onu bir seçime zorlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir