1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 49. Bölüm

Kardeşlerim 49. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile Cumartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 49. Bölüm ile 23 Nisan Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi Kardeşlerim ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. 16 Nisan Cumartesi akşamı ekranlara gelen Karderşlerin son bölümü; Total de 7,31 puan alarak reyting sıralamasından 2. oldu. Kardeşlerim 48. bölümde; Tolga ve Emir’in sinsi planı Oğulcan’ı tehlikeyle karşı karşıya bırakıyor. Şengül ise yaptıklarından dolayı pişman oluyor!

Kardeşlerim 49. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kardeşlerim 49. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 48. Bölüm Özeti

Çocuklar, baygın bir halde hastaneye kaldırılırken, yaşananlara sebep olan Şengül de büyük bir pişmanlık duygusu içindedir. Yaşanan olayların sebebi olan Şengül ise olanlardan büyük pişmanlık duymaya başlar. Ataman Koleji’ni Liselerarası Dans Yarışması’nda temsil edecek olan öğrencilerin seçmeleri için, mücadele veren tüm çiftler canlarını dişine takarak çalışırlar. Nebahat, Akif ve Suzan’ın evliliğini bitirmek için kolları sıvar. Tolga ve Emir’in birlikte planladıkları sinsi oyun yüzünden Oğulcan çok büyük bir tehlikeyle yüzleşmek durumunda kalır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir