1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 45. Bölüm

Kuruluş Osman 45. Bölüm
0

ATV ekranlarının ilgi ile takip edilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 45. Bölüm ile 10 Şubat Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kuruluş Osman dizisi dün akşam yine heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Osmanlı Devleti’nin kuruluş dönemini anlatan dizinin bu akşamki bölümüne Savcı Bey’in sürpriz hamlesi damga vurdu. Son bölümün ardından Kuruluş Osman 45. Bölüm fragmanı merak ediliyor.

Kuruluş Osman 45. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=4ZwcJblaIlA”]

Kuruluş Osman 44. Bölüm Özeti

Osman Bey’in kararı ile obadan sürülen Göktuğ ve Targun, intikam için Bizans’la ittifak yapar ve güçlerini Flatyos’la birleştirir. Dündar Bey, Nikola ile görüşmek üzere bir kez daha İnegöl Kalesi’nin yolunu tutarken, çaresiz kalan Lena, Bayhoca’yı geri alabilmek için Flatyos’tan yardım ister. Savcı Bey’in oğlunu kurtarmak için yaptığı hamle pahalıya mal olurken; tüm cephelerde baskı altında kalan Osman Bey, Nikola’yı hiç beklemediği bir yerden vurmak üzere herkesi şaşırtacak bir strateji kurar.

Göktuğ ve Targun intikam peşinde…

Osman Bey, Bayhoca’ya karşılık Kulucahisar Kalesi’ni teslim edecek mi? Savcı Bey, oğlunu kurtarmak için nasıl bir plan yapacak? Nikola, Dündar Bey’e nasıl bir vaatte bulunacak? Göktuğ ve Targun’un hedefi ne? Lena Hatun’un Flatyos’tan yardım talebinin sonuçları ne olacak? Bala Hatun, Osman Bey için bulduğu yeni eş adayını nasıl bir sınava tabi tutacak?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir