1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kuruluş Osman 74. Bölüm

Kuruluş Osman 74. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kuruluş Osman 74. Bölüm ile 8 Aralık Çarşamba akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranlara gelen Kuruluş Osman dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Atv’de ekrana gelen dizinin son bölümüne Osman Bey’in İnegöl’ü fethetmek için verdiği mücadele damga vurdu. Kuruluş Osman 73. bölümde Nikola ile evlendirilmek istenen Mari, Turgut Bey’in yardımıyla kaleden kaçar. Öte yandan Osman Bey, İnegöl’e giden madeni alabilecek mi? Tekfurların tuzağına düşen Kayı Alpleri’nin şehit olması ise bölüme damga vurdu.

Kuruluş Osman 74. Bölüm Fragmanı

Kuruluş Osman 73. Bölüm Özeti

Söğüt saldırısını boşa çıkaran ve Papaz Gregor’un cezasını kesen Osman Bey, tekfurları köşeye sıkıştırmıştır. İznik Valisi Saguros’un Söğüt’e yapacağı ziyaret tekfurlara bekledikleri fırsatı verir. Osman Bey’in ticaretini bitirmek ve itibarını zedelemek isteyen tekfurlar, hedefine Vali Saguros ve kızını koyar. İnegöl’ün fethine hazırlanan Osman Bey, şehrin zenginliğinin kaynağı madeni ele geçirerek Tekfur Nikola’yı zayıflatmayı planlar. Ağabeyi Tekfur Kosses tarafından Tekfur Nikola ile evlenmeye zorlanan Mari Kosses ise Turgut Bey’e haber göndererek kendisini kaçırmasını ister! Madeni alabilmek için Osman Bey nasıl bir yol izleyecektir? Tekfurlar Vali Saguros’tan kurtulmak için ne yapacak? Osman Bey, Vali Saguros’u koruyabilecek mi? Turgut Bey, Mari’nin gönderdiği mesaja nasl yanıt verecek? Osman Bey madeni almak için nasıl bir strateji izleyecek?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir