1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Bitirim İkili 4 Filmi Duyuruldu!

Bitirim İkili 4 Filmi Duyuruldu!
0

Aksiyon filmlerinin efsaneleri olarak kabul edilen Bitirim İkili film serisinin 4. filminin hazırlıklarına başlandı. Ünlü aktör Jackie Chan bir etkinlikte yaptığı açıklamada Bitirim İkili serisinin dördüncü filmi için çalışmaların başladığını duyurdu.

1998 yılında başlayan, başrolünde Jackie Chan ve Chris Tucker’ın yer aldığı Bitirim İkili filminden bekelenen heycan verici haber geldi. Jackie Chan, Red Seas Film Festivali’nde serinin dördüncü filmi için çalışmaların başladığını duyurdu. Perşembe günü Red Seas Film Festival’de bir söyleşi gerçekleştirdi. Ünlü aktör, şu sıralarda yeni bir Bitirim İkili (Rush Hour) filmi çekmek için görüşmeler gerçekleştirdiğini açıkladı.

Jackie Chan kalabalığa “şu anda 4. film üstüne konuşuyoruz” dedi ve aslında o saatlerde senaryoyu tartışmak için filmin yönetmeniyle buluşmayı planladığını söyledi. Ancak hangi yönetmenden bahsettiği bilinmiyor, çünkü üçlemeyi yöneten Brett Ratner, cinsel istismar iddialarıyla gündeme geldikten sonra piyasadan silindi ve yeni filmi yönetmesi beklenmiyor.

Jackie Chan, filmin yönetmen koltuğunda kimin oturacağını paylaşmasa da sektörde bu konuda bazı söylentiler mevcut. Bu söylentilere göre dördüncü film, ilk üç filmi yöneten Brett Ratner’a yer vermeyecek. Zira kısa süre önce, Ratner cinsel taciz suçlamasıyla karşı karşıya kalmıştı. Yeni yönetmen hakkındaysa henüz olası bir isim paylaşılmadı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir